Uchwyt dwustronny do drzwi szklanych – 450 mm Model DH-01/450-SBP
Dostępność:
Na stanie
Uchwyt dwustronny, okrągły do drzwi szklanych Model DH-01/450-SBP – wykończenie złoto matowe.
Na stanie
Parametry
| zastosowanie | antaba dwustronna do drzwi szklanych |
|---|---|
| rozmiar | Ø 25 mm / 45 cm |
| rozstaw otworów | 30 cm |
| otwory w szkle | Ø 12 mm x 2 |