W kategorii zawiasy do kabin prysznicowych oferujemy zawiasy do szkła w wielu wariantach wykonania. Dostępne produkty zostały podzielone na podkategorie, które różnią się wylądem, materiałem z którego zostały wykonane, kształtem ale przede wszystkim funkcjonalnością. Nasza oferta obejmuje zawiasy unoszone, parawanowe, wahadłowe oraz z zawiasy do szkła regulacją kąta.

Kategorie - Zawiasy do kabin prysznicowych


Oferowane zawiasy wykonane są ze stali nierdzewnej i mosiądzu co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość produktów. Szeroka oferta kolorystyczna oraz różnorodność dostępnych kształtów, wielkości i zastosowań zawiasów pozwala na nieograniczone możliwości w projektowaniu i tworzeniu kabin.

Wszystkie proponowane zawiasy wymagają odpowiedniego przygotowania szkła, czyli wykonania otworu-wycięć w szkle (przed zahartowaniem) dlatego schematy dotyczące otworów są umieszczone pod każdym produktem ale również dołączone do produktu.

Przy wyborze odpowiedniego zawiasu oprócz wyglądu i kolorystyki należy kierować się przede wszystkim funkcjonalnością produktu – należy kierować się wymaganiami technicznymi czyli maksymalnym obciążeniem zawiasów – wagą naszego szkła.

Wszystkie informacje techniczne są umieszczone w opisie pod każdym produktem.