W kategorii „Nowe złoto” występujące też jako „Mosiądz błyszczący” kupisz elementy kabin prysznicowych w bardzo modnym i nowoczesnym złotym kolorze. W kolorze złotym oferujemy zawiasy, gałki, pochwyty, wsporniki, profile oraz łączniki do szkła różnego typu.


Bogata oferta okuć do szkła w kolorze złotym pozwala na wykonanie kabin prysznicowych różnego typu w zależności indywidualnych potrzeb.

Wszystkie zawiasy, pochwyty, gałki, łączniki oraz wsporniki (stabilizatory) wykonane są z mosiądzu dzięki czemu są wytrzymałe oraz są odporne na działanie wody – nie korodują.

Ze względu na różne potrzeby oraz czasami ograniczenia, które powoduje mała powierzchnia łazienek posiadamy bardzo praktyczne zawiasy „wahadłowe”. Zawiasy wahadłowe otwierają drzwi zarówno do środka jak i na zewnątrz oraz posiadają „automatyczny domyk” czyli powodują samoistne zamkniecie się drzwi.

Posiadamy również zawiasy „unoszone” których ogromna zaletą jest szczelność zawiasu i unoszenie drzwi podczas otwierania. Zastosowanie zawiasów unoszonych daje możliwość zamocowania drzwi nisko tuż nad podłogą.

Wszystkie produkty w kategorii Nowe złoto charakteryzują się estetycznym i pięknym wyglądem oraz duża funkcjonalnością.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22